99 990 000 Ft
fp-list

#5018 Eladó családi ház a Báthory lakóparkban, Nyíregyházán!

540 486 Ft/m2

Nyíregyháza

  • 185 m2 alapterület
  • 3 szoba
  • 1 fürdőszoba
115 990 000 Ft
fp-list
198 000 000 Ft
fp-list

#5015 A nyugalom és luxus találkozása

1 414 286 Ft/m2

Nyíregyháza

  • 140 m2 alapterület
  • 4 szoba
  • 2 fürdőszoba
389 000 000 Ft
fp-list

#5013 Nyíregyháza belvárosi 3478 nm-s építési  terület eladó!

111 846 Ft/m2

Nyíregyháza

  • 3478 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
38 500 000 Ft
fp-list
65 000 000 Ft
fp-list

#5009 Forgalmas helyen, nyíregyházi telephely áron alul eladó!

144 444 Ft/m2

Nyíregyháza

  • 450 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 1 fürdőszoba
© 2026