137 500 000 Ft
fp-list

#2918 Eladó modern családi ház Vértesacsán!

772 472 Ft/m2

Vértesacsa

  • 178 m2 alapterület
  • 7 szoba
  • 2 fürdőszoba
29 900 000 Ft
fp-list

#2917 Tatabányán Alsógallán Családi ház Eladó!

766 667 Ft/m2

Tatabánya

  • 39 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
8 500 000 Ft
fp-list
99 000 000 Ft
fp-list

#2914 Otthon, amely generációkat köthet össze!!

360 000 Ft/m2

Bicske

  • 275 m2 alapterület
  • 6 szoba
  • 4 fürdőszoba
9 900 000 Ft
fp-list

#2911 Eladó telek kisházzal a Lebegő falutól mindössze 10 méterre!

330 000 Ft/m2

Oroszlány

  • 30 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 0 fürdőszoba
27 999 000 Ft
fp-list

#2910 Üzlethelyiség Felsőgallán – akár lakhatásra is!

466 650 Ft/m2

Tatabánya

  • 60 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 0 fürdőszoba
127 000 000 Ft
fp-list

#2909 Tatán eladásra kínálunk egy 180 nm- es családi házat!

705 556 Ft/m2

Tata

  • 180 m2 alapterület
  • 6 szoba
  • 2 fürdőszoba
© 2026