19 500 000 Ft
fp-list

#3098 Szolnok Szandaszőlős városrészén eladó egy 1992 m2-es telek !

9 794 Ft/m2

Szolnok

  • 1991 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
10 500 000 Ft
fp-list

#3095 Tiszapüspökiben felújított 68 nm-es családi ház eladó!

154 412 Ft/m2

Tiszapüspöki

  • 68 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
19 900 000 Ft
fp-list

#3093 Szolnokon, kereskedelmi, vendéglátó ingatlan eladó.

155 469 Ft/m2

Szolnok

  • 128 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
21 500 000 Ft
fp-list

#3092 2 szobás 67 nm-es lakás eladó!

320 896 Ft/m2

Szolnok

  • 67 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
42 000 000 Ft
fp-list

#3091 Szolnok Belvárosában eladó egy 130 nm-es üzlethelyiség!

323 077 Ft/m2

Szolnok

  • 130 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
2 600 000 Ft
fp-list

#3089 Tiszakürtön eladó egy telek, bontandó házzal

32 500 Ft/m2

Tiszakürt

  • 80 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
© 2026