12 500 000 Ft
fp-list

#1968 Építkezzen Tápiószentmártonban!

Tápiószentmárton

  • 0 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
25 900 000 Ft
fp-list

#1967 ALKALMI VÉTEL ! ÖNNÁLÓ CSALÁDI HÁZ ÁRON ALALUL!

431 667 Ft/m2

Cegléd

  • 60 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
26 900 000 Ft
fp-list

#1966 Újszász kedvelt részén családi ház eladó!

309 195 Ft/m2

Újszász

  • 87 m2 alapterület
  • 3 szoba
  • 1 fürdőszoba
50 000 000 Ft
fp-list

#1965 Cegléd legideálisabb helyén 55 nm-es lakás eladó!

909 091 Ft/m2

Cegléd

  • 55 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
80 000 000 Ft
fp-list

#1963 Kivételes lehetőség a meseszép Zalaistvándon!

446 927 Ft/m2

Zalaistvánd

  • 179 m2 alapterület
  • 5 szoba
  • 4 fürdőszoba
42 900 000 Ft
fp-list

#1962 Tápiószele kedvelt részén lakás eladó!

621 739 Ft/m2

Tápiószele

  • 69 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
18 500 000 Ft
fp-list

#1960 Cegléden nagyméretű telek jó állapotú házzal eladó!

616 667 Ft/m2

Cegléd

  • 30 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
32 000 000 Ft
fp-list

#1959 Tápiószőlősön Családi ház eladó!

320 000 Ft/m2

Tápiószőlős

  • 100 m2 alapterület
  • 3 szoba
  • 1 fürdőszoba
© 2026