15 100 000 Ft
fp-list

#6157 Eladó lakás Salgótarján

279 630 Ft/m2

Salgótarján

  • 54 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
48 000 000 Ft
fp-list

#6155 Eladó Tégla lakás Tökölön

979 592 Ft/m2

Tököl

  • 49 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
46 990 000 Ft
fp-list

#6153 Tatabányán teljesen felújított, 53 nm-es lakás Eladó!

886 604 Ft/m2

Tatabánya

  • 53 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
38 900 000 Ft
fp-list

#6152 Saját ízlésre formálható panellakás Tatabánya Sárberekben!

793 878 Ft/m2

Tatabánya

  • 49 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
35 000 000 Ft
fp-list

#6150 Eladó családi ház.

583 333 Ft/m2

Tatabánya

  • 60 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 1 fürdőszoba
29 000 000 Ft
fp-list

#6149 Dupla telek házzal

17 791 Ft/m2

Helvécia

  • 1630 m2 alapterület
  • 3 szoba
  • 0 fürdőszoba
© 2026