32 900 000 Ft
fp-list

#1768 Eladó Építési telek Győrújbarát

36 556 Ft/m2

Győrújbarát

  • 900 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
159 900 000 Ft
fp-list

#1774 Eladó családi ház Győr

571 071 Ft/m2

Győr

  • 280 m2 alapterület
  • 14 szoba
  • 0 fürdőszoba
54 900 000 Ft
fp-list

#1778 Eladó Építési telek Győr

58 466 Ft/m2

Győr

  • 939 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
49 990 000 Ft
fp-list

#1779 Eladó Építési telek Győr

9 306 Ft/m2

Győr

  • 5372 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
75 000 000 Ft
fp-list

#1782 Eladó családi ház Győr

1 071 429 Ft/m2

Győr

  • 70 m2 alapterület
  • 3 szoba
  • 0 fürdőszoba
61 980 170 Ft
fp-list

#1787 Eladó családi ház Sobor

387 376 Ft/m2

Sobor

  • 160 m2 alapterület
  • 5 szoba
  • 0 fürdőszoba
44 500 000 Ft
fp-list

#1789 Eladó családi ház Győrújbarát

287 097 Ft/m2

Győrújbarát

  • 155 m2 alapterület
  • 3 szoba
  • 0 fürdőszoba
55 000 000 Ft
fp-list

#1790 Eladó Építési telek Pázmándfalu

10 784 Ft/m2

Pázmándfalu

  • 5100 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
26 900 000 Ft
fp-list

#1793 Felújítandó kockaház Győrtől 20 km-re

384 286 Ft/m2

Ásványráró

  • 70 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
40 000 000 Ft
fp-list

#1794 Eladó szekszárdi borászat

100 000 Ft/m2

Szekszárd

  • 400 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
76 900 000 Ft
fp-list

#1797 Igazi beleszeretős otthon Vízivárosban

1 098 571 Ft/m2

Győr

  • 70 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 2 fürdőszoba
19 900 000 Ft
fp-list

#1800 Eladó 555nm-es ipari ingatlan, akár munkásszállónak is kíváló

35 856 Ft/m2

Pápa

  • 555 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
94 900 000 Ft
fp-list

#1804 Igazi nagypolgári lakás a belváros határában

765 323 Ft/m2

Győr

  • 124 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
39 900 000 Ft
fp-list
149 000 000 Ft
fp-list

#1830 Eladó egy gyönyörű ikrényi ház-álmaid otthona vár Rád

1 064 286 Ft/m2

Ikrény

  • 140 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 1 fürdőszoba
79 990 000 Ft
fp-list
60 000 000 Ft
fp-list

#1859 Igazi idilli ház a Szigetköz szívében

428 571 Ft/m2

Ásványráró

  • 140 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
126 990 000 Ft
fp-list

#1867 Eladó 7 szobás, igényes családi ház

808 854 Ft/m2

Nagylózs

  • 157 m2 alapterület
  • 7 szoba
  • 3 fürdőszoba
82 000 000 Ft
fp-list
49 900 000 Ft
fp-list

#1874 Eladó építési telek Tatabányán

Tatabánya

  • 0 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
34 900 000 Ft
fp-list

#1881 Eladó üzlethelység Győr sétálóutcájában

401 149 Ft/m2

Győr

  • 87 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
12 000 000 Ft
fp-list

#1882 Eladó építési telek Tét-Szentkúton

29 925 Ft/m2

Tét

  • 401 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
84 900 000 Ft
fp-list
89 000 000 Ft
fp-list

#1924 Idilli ház Győrszentiván új részén

881 188 Ft/m2

Győr

  • 101 m2 alapterület
  • 4 szoba
  • 0 fürdőszoba
49 900 000 Ft
fp-list

#1926 Eladó szép állapotú panellakás

941 509 Ft/m2

Győr

  • 53 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
59 000 000 Ft
fp-list

#1928 Többgenerációs családi ház eladó Csornán

368 750 Ft/m2

Csorna

  • 160 m2 alapterület
  • 5 szoba
  • 2 fürdőszoba
83 000 000 Ft
fp-list

#1929 Tököli álomlakás

1 202 899 Ft/m2

Tököl

  • 69 m2 alapterület
  • 4 szoba
  • 0 fürdőszoba
45 000 000 Ft
fp-list

#4240 Eladó nappali + 2 hálós téglalakás Nádorvárosban

1 071 429 Ft/m2

Győr

  • 42 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 0 fürdőszoba
30 000 000 Ft
fp-list

#4836 Eladó mezőgazdasági épület a Bakony szívében

15 974 Ft/m2

Bakonyszombathely

  • 1878 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
49 500 000 Ft
fp-list

#4936 Erkélyes 55 nm-es panellakás a kórház mellett

900 000 Ft/m2

Győr

  • 55 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
65 000 000 Ft
fp-list

#5354 4 szobás jó állapotú 3.emeleti lakás eladó Marcal 1-en

955 882 Ft/m2

Győr

  • 68 m2 alapterület
  • 3 szoba
  • 0 fürdőszoba
105 900 000 Ft
fp-list

#7051 Eladó 4 szobás családi ház Győr egy csendes utcájában

882 500 Ft/m2

Győr

  • 120 m2 alapterület
  • 4 szoba
  • 1 fürdőszoba
33 900 000 Ft
fp-list

#8974 Eladó zártkerti újépítésű családi ház

678 000 Ft/m2

Győr

  • 50 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 1 fürdőszoba
54 900 000 Ft
fp-list

#9133 Eladó lakás Győrben-kiváló ár-érték aánnyal

885 484 Ft/m2

Győr

  • 62 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
42 900 000 Ft
fp-list

#9805 Eladó kétszobás, 46 nm-es lakás a belvároshoz közel

932 609 Ft/m2

Győr

  • 46 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 0 fürdőszoba
99 900 000 Ft
fp-list

#9839 Igényes, panorámás családi ház Pér szívében eladó

1 161 628 Ft/m2

Pér

  • 86 m2 alapterület
  • 4 szoba
  • 0 fürdőszoba
101 900 000 Ft
fp-list

#9968 Ménfőcsanaki idill

712 587 Ft/m2

Győr

  • 143 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
45 000 000 Ft
fp-list

#10001 Eladó kétszobás lakás az Ifjúság körúton

918 367 Ft/m2

Győr

  • 49 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
56 900 000 Ft
fp-list

#10132 Beleszeretős lakás a belváros szívében

1 138 000 Ft/m2

Győr

  • 50 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
142 000 000 Ft
fp-list

#10472 Idilli családi ház újszerű állapotban a belvárostól 5 percre

1 183 333 Ft/m2

Győr

  • 120 m2 alapterület
  • 5 szoba
  • 0 fürdőszoba
92 500 000 Ft
fp-list

#10473 Igazi családi otthon a belváros mellett

1 075 581 Ft/m2

Győr

  • 86 m2 alapterület
  • 3 szoba
  • 1 fürdőszoba
39 900 000 Ft
fp-list

#10613 Nádorvárosi 2 szobás lakás eladó

927 907 Ft/m2

Győr

  • 43 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
© 2026