269 000 000 Ft
fp-list

#3706 Eladó családi ház Nyíregyháza

672 500 Ft/m2

Nyíregyháza

  • 400 m2 alapterület
  • 5 szoba
  • 2 fürdőszoba
39 900 000 Ft
fp-list

#3702 Napelemes téglaház Kétsopronyban, nagy műhellyel.

346 957 Ft/m2

Kétsoprony

  • 115 m2 alapterület
  • 4 szoba
  • 2 fürdőszoba
24 900 000 Ft
fp-list

#3700 Felújítandó ház a Szarvasi úti Lidl közelében

204 098 Ft/m2

Békéscsaba

  • 122 m2 alapterület
  • 4 szoba
  • 1 fürdőszoba
67 000 000 Ft
fp-list

#3699 Polgári ház Békéscsabán

705 263 Ft/m2

Békéscsaba

  • 95 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
15 900 000 Ft
fp-list

#3697 Felújítandó, nagy teraszos polgári ház, a Tesco közelében

141 964 Ft/m2

Békéscsaba

  • 112 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 0 fürdőszoba
41 900 000 Ft
fp-list

#3695 Háromszobás téglaház az elkerülő közelében

380 909 Ft/m2

Békéscsaba

  • 110 m2 alapterület
  • 3 szoba
  • 1 fürdőszoba
84 499 000 Ft
fp-list

#3694 Kétgenerációs családi ház a Lencsési közelében

692 615 Ft/m2

Békéscsaba

  • 122 m2 alapterület
  • 4 szoba
  • 2 fürdőszoba
39 999 000 Ft
fp-list

#3692 Jaminai, amerikai konyhás családi ház, teljesen felújítva

425 521 Ft/m2

Békéscsaba

  • 94 m2 alapterület
  • 3 szoba
  • 1 fürdőszoba
89 000 000 Ft
fp-list

#3690 Napelemes, passzív ház 6 szobával, parkosítva.

684 615 Ft/m2

Békéscsaba

  • 130 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
© 2026