889 000 000 Ft
fp-list

#2800 Tatabányán eladó egy sokrétű ipari ingatlan!

277 813 Ft/m2

Tatabánya

  • 3200 m2 alapterület
  • 79 szoba
  • 6 fürdőszoba
650 000 000 Ft
fp-list

#2801 Tatán befektetési célra ingatlan eladó!

769 231 Ft/m2

Tata

  • 845 m2 alapterület
  • 27 szoba
  • 7 fürdőszoba
12 990 000 Ft
fp-list

#2810 Zárt kert eladó Tatabányán!

Tatabánya

  • 0 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 0 fürdőszoba
51 750 000 Ft
fp-list

#2815 Tatabányán Horgásztónál Pihenőház Eladó!

575 000 Ft/m2

Tatabánya

  • 90 m2 alapterület
  • 3 szoba
  • 1 fürdőszoba
37 500 000 Ft
fp-list

#2817 Kunhegyesen családi ház ELADÓ!

375 000 Ft/m2

Kunhegyes

  • 100 m2 alapterület
  • 3 szoba
  • 1 fürdőszoba
6 500 000 Ft
fp-list

#2818 Vértesszőlősön Szántó eladó!

Vértesszőlős

  • 0 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
79 900 000 Ft
fp-list

#2819 Zárt kerten lévő családi ház eladó!

348 908 Ft/m2

Vértesszőlős

  • 229 m2 alapterület
  • 7 szoba
  • 2 fürdőszoba
130 000 000 Ft
fp-list

#2822 Tatabányán Penthouse lakás eladó!

1 214 953 Ft/m2

Tatabánya

  • 107 m2 alapterület
  • 3 szoba
  • 1 fürdőszoba
99 000 000 Ft
fp-list

#2837 Tatabányán, 299 nm-es családi ház ELADÓ!

331 104 Ft/m2

Tatabánya

  • 299 m2 alapterület
  • 7 szoba
  • 2 fürdőszoba
79 999 000 Ft
fp-list
89 990 000 Ft
fp-list

#2862 Tatabánya BÁNHIDÁN ikerház Eladó!

789 386 Ft/m2

Tatabánya

  • 114 m2 alapterület
  • 3 szoba
  • 1 fürdőszoba
79 756 000 Ft
fp-list

#2863 Oroszlányban Ipari terület Eladó!

Oroszlány

  • 0 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
149 000 000 Ft
fp-list

#2867 Tatán Családi ház Eladó!

1 013 605 Ft/m2

Tata

  • 147 m2 alapterület
  • 7 szoba
  • 4 fürdőszoba
27 500 000 Ft
fp-list

#2870 Tatabányán a Turul oldalon Nyaraló Eladó!

376 712 Ft/m2

Tatabánya

  • 73 m2 alapterület
  • 3 szoba
  • 1 fürdőszoba
42 500 000 Ft
fp-list

#2883 Tatabányán Dózsakertben NAGY ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ!

772 727 Ft/m2

Tatabánya

  • 55 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
34 900 000 Ft
fp-list

#2893 Eladó családi ház Nagyberényben – 2688 nm-es telekkel

465 333 Ft/m2

Nagyberény

  • 75 m2 alapterület
  • 3 szoba
  • 1 fürdőszoba
89 900 000 Ft
fp-list

#2898 Tatán teljesen felújított Családi ház Eladó!

1 266 197 Ft/m2

Tata

  • 71 m2 alapterület
  • 3 szoba
  • 2 fürdőszoba
49 500 000 Ft
fp-list

#2902 Oroszlányban nyaraló Eladó!

618 750 Ft/m2

Oroszlány

  • 80 m2 alapterület
  • 3 szoba
  • 1 fürdőszoba
39 990 000 Ft
fp-list
42 900 000 Ft
fp-list

#2907 Tatabányán Első emeleti lakás Eladó!

841 176 Ft/m2

Tatabánya

  • 51 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
29 900 000 Ft
fp-list

#2917 Tatabányán Alsógallán Családi ház Eladó!

766 667 Ft/m2

Tatabánya

  • 39 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
39 900 000 Ft
fp-list

#2923 Száron Befejezésre váró Családi ház Eladó!

570 000 Ft/m2

Szár

  • 70 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
34 990 000 Ft
fp-list

#2926 Eladó lakás Tatabányán, Újvárosban!

971 944 Ft/m2

Tatabánya

  • 36 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
41 900 000 Ft
fp-list

#2927 Tatabányán 3 szobás lakás Eladó!

675 806 Ft/m2

Tatabánya

  • 62 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
39 900 000 Ft
fp-list

#2934 Tatabányán Újvárosban 62 nm-es lakás Eladó!

643 548 Ft/m2

Tatabánya

  • 62 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
31 990 000 Ft
fp-list

#2935 Tatán Belterületi telek Eladó!

1 184 815 Ft/m2

Tata

  • 27 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 1 fürdőszoba
6 800 000 Ft
fp-list

#2940 Tatabányán az Erdész utcában Garázs Eladó!

340 000 Ft/m2

Tatabánya

  • 20 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
44 900 000 Ft
fp-list
359 000 000 Ft
fp-list

#4193 Péceli birtok ELADÓ!!

598 333 Ft/m2

Pécel

  • 600 m2 alapterület
  • 5 szoba
  • 3 fürdőszoba
42 990 000 Ft
fp-list

#4420 Tatabányán Bánhidán Magasföldszinti lakás Eladó!

877 347 Ft/m2

Tatabánya

  • 49 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
34 990 000 Ft
fp-list
37 700 000 Ft
fp-list

#4757 Tatabányán Dózsakertben 3. emeleti lakás Eladó!

711 321 Ft/m2

Tatabánya

  • 53 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
38 999 999 Ft
fp-list

#4759 Tatabányán Dózsakertben 3. emeleti lakás Eladó!

735 849 Ft/m2

Tatabánya

  • 53 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
43 900 000 Ft
fp-list

#4904 Tatabányán Sárberekben, 62 nm-es, Erkélyes lakás Eladó!

708 065 Ft/m2

Tatabánya

  • 62 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
48 990 000 Ft
fp-list
37 500 000 Ft
fp-list

#4940 Tatabányán, Első emeleti 36,nm-es lakás Eladó!

1 041 667 Ft/m2

Tatabánya

  • 36 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
32 500 000 Ft
fp-list

#4941 Tatabányán Kertvárosban 50 nm-es, Nagy Erkélyes lakás Eladó!

650 000 Ft/m2

Tatabánya

  • 50 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
34 990 000 Ft
fp-list
31 500 000 Ft
fp-list

#5422 Tatabányán Újvárosban 35 nm-es, 8. emeleti lakás Eladó!

900 000 Ft/m2

Tatabánya

  • 35 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
9 200 000 Ft
fp-list

#5701 Tatabányán Sárberekben Garázs Eladó!

707 692 Ft/m2

Tatabánya

  • 13 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 0 fürdőszoba
40 500 000 Ft
fp-list

#6007 Tatabánya Bánhidán Magasföldszinti lakás Eladó!

826 531 Ft/m2

Tatabánya

  • 49 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
41 500 000 Ft
fp-list

#6005 Tatabánya Bánhidán Magasföldszinti lakás Eladó!

846 939 Ft/m2

Tatabánya

  • 49 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
41 500 000 Ft
fp-list

#6011 Tatabánya Bánhidán Magasföldszinti lakás Eladó!

846 939 Ft/m2

Tatabánya

  • 49 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
46 990 000 Ft
fp-list

#6153 Tatabányán teljesen felújított, 53 nm-es lakás Eladó!

886 604 Ft/m2

Tatabánya

  • 53 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
32 500 000 Ft
fp-list

#6483 Tatabányán Dózsakertben Földszinti tégla lakás Eladó!

984 848 Ft/m2

Tatabánya

  • 33 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
32 500 000 Ft
fp-list

#6487 Tatabányán Dózsakertben Földszinti tégla lakás Eladó!

984 848 Ft/m2

Tatabánya

  • 33 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
32 500 000 Ft
fp-list

#6490 Tatabányán Dózsakertben Földszinti tégla lakás Eladó!

984 848 Ft/m2

Tatabánya

  • 33 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
32 500 000 Ft
fp-list

#6490 Tatabányán Dózsakertben Földszinti tégla lakás Eladó!

984 848 Ft/m2

Tatabánya

  • 33 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
32 500 000 Ft
fp-list

#6490 Tatabányán Dózsakertben Földszinti tégla lakás Eladó!

984 848 Ft/m2

Tatabánya

  • 33 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
32 500 000 Ft
fp-list

#6495 Tatabányán Dózsakertben Földszinti tégla lakás Eladó!

984 848 Ft/m2

Tatabánya

  • 33 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
32 500 000 Ft
fp-list

#6507 Tatabányán Dózsakertben Földszinti tégla lakás Eladó!

984 848 Ft/m2

Tatabánya

  • 33 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
32 500 000 Ft
fp-list

#6507 Tatabányán Dózsakertben Földszinti tégla lakás Eladó!

984 848 Ft/m2

Tatabánya

  • 33 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
32 500 000 Ft
fp-list

#6513 Tatabányán Dózsakertben Földszinti tégla lakás Eladó!

984 848 Ft/m2

Tatabánya

  • 33 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
119 000 000 Ft
fp-list

#6601 Tatabányán 160 nm-es családi ház Eladó!

743 750 Ft/m2

Tatabánya

  • 160 m2 alapterület
  • 4 szoba
  • 2 fürdőszoba
31 490 000 Ft
fp-list

#6829 Tatán Belterületi telek Eladó!!

43 736 Ft/m2

Tata

  • 720 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
52 990 000 Ft
fp-list

#6912 Tatán 4. emeleti Nagy Erkélyes lakás Eladó!

999 811 Ft/m2

Tata

  • 53 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
36 990 000 Ft
fp-list

#7256 Tatabánya Dózsakertben Földszinti lakás Eladó!

999 730 Ft/m2

Tatabánya

  • 37 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
59 990 000 Ft
fp-list

#7335 Tata központjában 55 nm-es, nagy Erkélyes lakás Eladó!

1 090 727 Ft/m2

Tata

  • 55 m2 alapterület
  • 3 szoba
  • 1 fürdőszoba
18 990 000 Ft
fp-list
9 500 000 Ft
fp-list

#7614 Tatabányán Sárberekben 15 nm-es Garázs Eladó!

633 333 Ft/m2

Tatabánya

  • 15 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 0 fürdőszoba
39 900 000 Ft
fp-list

#8246 Eladó földszinti, tágas lakás kiváló áron Tatabányán!

676 271 Ft/m2

Tatabánya

  • 59 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
24 990 000 Ft
fp-list

#8508 Tarjánban felújítandó családiház Eladó!

211 780 Ft/m2

Tarján

  • 118 m2 alapterület
  • 4 szoba
  • 1 fürdőszoba
52 900 000 Ft
fp-list
35 500 000 Ft
fp-list

#9107 Tatabányán Teljesen felújított átalakított lakás Eladó!

986 111 Ft/m2

Tatabánya

  • 36 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
7 500 000 Ft
fp-list

#9397 Tatabányán a tűzoltóság mellett 21 nm-es Garázs Eladó!

357 143 Ft/m2

Tatabánya

  • 21 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 0 fürdőszoba
99 000 000 Ft
fp-list

#9437 Tatán Belterületi telek Eladó!

Tata

  • 0 m2 alapterület
  • 0 szoba
  • 0 fürdőszoba
31 500 000 Ft
fp-list

#9438 Tatabányán, a Főtér közelében, 36 nm-es lakás Eladó!

875 000 Ft/m2

Tatabánya

  • 36 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
41 900 000 Ft
fp-list

#9510 Tatabányán a 50nm-es, két erkélyes lakás Eladó!

838 000 Ft/m2

Tatabánya

  • 50 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
35 900 000 Ft
fp-list
46 900 000 Ft
fp-list

#9564 Komáromban 71 nm-es társasházi lakás kertkapcsolattal Eladó!

660 563 Ft/m2

Komárom

  • 71 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
34 490 000 Ft
fp-list

#9774 Tatabányán Újvárosban 36 nm-es lakás Eladó!

958 056 Ft/m2

Tatabánya

  • 36 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
49 900 000 Ft
fp-list

#9888 Tatabányán, 53 nm-es, kertkapcsolatos lakás Eladó!

941 509 Ft/m2

Tatabánya

  • 53 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
42 990 000 Ft
fp-list

#10005 Tatabányán, a Fő téren, földszinti lakás Eladó!

877 347 Ft/m2

Tatabánya

  • 49 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
43 260 000 Ft
fp-list

#10006 Eladó lakás Tatabányán, Dózsakert sétáló utcájában!

816 226 Ft/m2

Tatabánya

  • 53 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
43 990 000 Ft
fp-list

#10136 Tatabányán, 62 nm-es, erkélyes lakás Eladó!

709 516 Ft/m2

Tatabánya

  • 62 m2 alapterület
  • 2 szoba
  • 1 fürdőszoba
46 490 000 Ft
fp-list

#10619 Tatabányán Újvárosban 3 szobás lakás Eladó!

877 170 Ft/m2

Tatabánya

  • 53 m2 alapterület
  • 1 szoba
  • 1 fürdőszoba
© 2026