#4006 VII. kerület – 29 nm + 12 nm galériás, teljes körűen felújított lakás eladó!

1077 Budapest, VII. kerület

Ingatlan sorszáma: 4006

29 m2
terület
0
szoba
1
fürdőszoba
1.
emelet
58 900 000 Ft

2 031 034 Ft / m2

© 2026