2765 Farmos
Ingatlan sorszáma: 10614
719 000 Ft / m2
Farmos kedvelt, frekventált részén kínálunk megvételre egy újszerű állapotú, igényesen és teljes körűen felújított családi házat, amely kiváló választás lehet azok számára, akik kompromisszummentes, azonnal költözhető otthont keresnek. Az ingatlan 981 nm-es, körbekerített telken helyezkedik el, a lakóház hasznos alapterülete 100 nm. A felújítás során minden munkafolyamatnál a minőségi kivitelezésre és az időtálló alapanyagokra helyezték a hangsúlyt. Az épület beton alapra épült, falazata beton szilikát. A korszerű szigeteléseknek és műszaki megoldásoknak köszönhetően fenntartása kedvező: – 10 cm homlokzati szigetelés – 5 cm XPS lábazati szigetelés – 15 cm kőzetgyapot födémszigetelés – 10 cm tetőszigetelés – Porotherm áthidalók – 3x16 A villamos hálózat – összközműves kialakítás Fűtéséről kombi gázkazán gondoskodik lapradiátoros hőleadókkal, emelett 2 db hűtő- fűtő klíma is rendelkezésre áll. Külső és belső nyílászárói egyaránt korszerű, minőségi kivitelűek. Az ingatlan elrendezése praktikus és családbarát: Földszint: – nappali-étkező-konyha – 1 szoba – fürdőszoba/WC – mosókonyha – lépcsőház Emelet: – előtér – 2 szoba – WC A bejárat előtt egy hangulatos, 12 nm-es terasz biztosít kellemes pihenési lehetőséget. A telken található egy újszerű, szigetelt tároló is, amelybe a villany is bevezetésre került. Az ingatlan hitelképes, tehermentes és azonnal birtokba vehető. Energetika: D Irányár: 71,9 M Ft Megjegyzés: a feltöltött külső képeken látható füvesítés illusztráció. Érdeklődését megadott elérhetőségeim egyikén várom a hét bármely napján. Az ingatlant rugalmasan tudom mutatni. Tel.: 0620/406-0896 vagy 0670/602-1326 Amennyiben az ingatlan megvásárlásához hitelre van szüksége, ingyenes hitel tanácsadással és teljes körű ügyintézéssel állunk rendelkezésére. Közreműködésünknek köszönhetően kedvezményesebb hitelre tehet szert, mintha önállóan a bankban intézné ügyeit, továbbá az ingatlan megvásárlásával kapcsolatos teljes körű ügyintézést is biztosítunk.
Lépjen velünk kapcsolatba!
Kereki Katalin
Elysium Ingatlanügynökség
A partner további hirdetései
Kapcsolatfelvételhez kattintson
A tétel adatlapján feltüntetett leírások a rendelkezésre álló információink alapján készültek. Az eszközök működőképességét, rejtett hibáit nem vizsgáltuk, azokról nincs tudomásunk. Kérjük, hogy licitálás előtt személyesen is tekintsék meg a megvásárolni kívánt tételeket, mert utólag nem tudunk reklamációt elfogadni. A szállítási és bontási költségek a vásárlót terhelik. A szállítást akkor lehet megkezdeni, ha az eladó az erre vonatkozó engedélyt megadta. A leütési ár nem tartalmazza az ÁFÁ-t és a vásárlói felárat.